Przedstawiam Państwu nową twarz projektu Diamond Certainty – Jiri Prochazka – profesjonalnego  sportowca, kulturystę, trenera i konsultanta żywienowego.

Jirka jest posiadaczem tutułów: trzykrotnego Mistrza Świata, Mistrza Czech oraz Mistrza Europy.

Jest również WBFF Muscle Model PRO, PURE ELITE Overall World Champion i MUSCLE MODEL PRO.

Jak dowiedział się o D.I.C.?

„Niedawno moja dobra znajoma o której wiedziałem, że od lat pracuje w finansach i współpracuje z wieloma dużymi firmami i instytucjami przedstawiła mi Diamonds International Corporation (D.I.C.). Pokazała mi w jaki sposób sprytnie mogę zwiększyć swoje rezerwy finansowe oraz stopniowo budować dochód pasywny, który pozwoli mi uzyskać stabilność finansową, nawet wówczas, gdybym był zmuszony ograniczyć, a nawet przerwać karierę sportową – mówi Jirka.

Co myśli o programie Diamond Certainty?

„To nowy program D.I.C. o nazwie DIAMOND CERTAINTY. Jest to projekt, który umożliwia zarówno oszczędzanie, jak i inwestowanie w diamenty, w tym możliwość kupowania biżuterii diamentowej i zegarków, w naprawdę korzystnych i przystępnych dla wszystkich cenach. Ponad to, stwarza możliwość otrzymania wielu BONUSÓW z obrotów firmy, co naprawdę zrobiło na mnie duże wrażenie.

Poznałem program, otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania i postanowiłem stać się jego częścią. Dlatego mogę go gorąco polecić Wam wszystkim. Jeżeli tak samo jak mnie zależy Wam na jakości Waszego życia, na Waszej rodzinie, dzieciach i na tym, jakie będzie ich życie, łatwo zrozumiecie, że bycie częścią tego projektu jest po prostu tego warte”.


Poniżej możecie zobaczyć film, w którym Jirka ujawnił wiele ciekawych faktów z życia prywatnego i zawodowego.


A  czy Wy podjęliście już decyzję?

Nadal macie nadzieję, czy zaczniecie działać?

Kategorie: Nowość

1 Komentarz

Komentator WordPress · 31 stycznia 2019 o 18:37

Cześć, to jest komentarz.
Aby zapoznać się z moderowaniem, edycją i usuwaniem komentarzy, należy odwiedzić ekran Komentarze w kokpicie.
Awatary komentujących pochodzą z Gravatara.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *